Cicamica csoport

Cicamica Csoport
A Cicamica csoportban vidám, oldott, kiegyensúlyozott légkörben várjuk a gyerekeket. Fontos számunkra, hogy minél több időt és teret biztosítsunk a szabad játékra, ami a 3-7 éves gyermek legfontosabb és legfejlesztőbb tevékenysége. Emellett igyekszünk minél változatosabb tevékenységeket felkínálni a gyermekek számára, hogy egyéni érdeklődésüknek, képességeiknek megfelelően ők maguk választhassanak és ezáltal minél több dologról tapasztalatot szerezhessenek.
Sok időt töltünk a szabadban, sétával, kirándulással, hogy a gyerekek megismerhessék szűkebb és tágabb környezetüket.
Fontosnak tartjuk a pozitív megerősítést, a dicséretet, ölelést, simogatást. A Boldog Óvoda Program keretében arra törekszünk, hogy optimista, magabiztos és kitartó óvodásokat neveljünk, akik észreveszik az élet szépségeit, az örömteli pillanatokat, és boldog, határozott, pozitív énképpel rendelkező iskolássá, majd felnőtté váljanak.