EBÉD BEFIZETÉS

Tisztelt Szülők!

Vecsés Város Önkormányzata 2020. novemberétől lehetőséget biztosít az ebédpénz ÁTUTALÁSSAL történő kiegyenlítésére, egyúttal a készpénzes fizetés megszűnik.

Amennyiben az utalásos fizetési mód nem megoldható, CSEKKEN tudja rendezni az ebédpénzt. Ezt kérjük, külön jelezzék írásban az ovi.lemondas@gmail.com címre legkésőbb 2020. november 2-ig.

November hónaptól az ebédszámlákat 1.-je és 5.-e között fogjuk kiosztani a csoportokban, melyet 15.-ig  lesz lehetőségük kiegyenlíteni.
Fontos, hogy a közlemény rovatba a számla sorszámát és a gyermek nevét is fel kell tüntetni. Kérjük, hogy a számlán szereplő pontos összeget utalják kerekítés nélkül a számlán szereplő számlaszámra.

Kérjük, hogy amennyiben több gyermeke is az óvodánkba jár, az utalást gyerekenként rendezze.
Minden intézménynek (Pl: másik óvoda, iskola) más számlaszáma van,  ezt is vegyék figyelembe.

Csekkes befizetés esetén a befizetést igazoló csekk szelvényt szíveskedjenek  15.-ig eljuttatni az irodába.

Az étkezés lemondását továbbra is a fenti e-mail címen tudják megtenni, melyek a következő havi számlából kerülnek levonásra.
 Kedves Szülők!
Kovács Mónika
óvodatitkár

Hírek, események

Digitális médiaműveltség Szülőknek Program

2020.07.20.

A Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája keretében működő programban az ország számos Digitális Jólét Pontján elérhetőek azok a mentorok, akik tizenegy különböző témakörben tartanak szülőknek szóló médiaműveltség-tanfolyamokat.A linken elérhető a program leírása, egy térképes kereső, és a mentorok kézikönyvéből a digitális generációkról, médianevelésről szóló fejezet.

Biztonságban online

2020.05.21.

Magyarország Digitális Gyermekvédelmi Stratégiája hat témakörben kínál a digitális gyermeknevelés a koronavírus okozta veszélyhelyzetben különösen aktuális kérdéseiben válaszokat a leggyakoribb kérdésekre. Témák: adatvédelem, online zaklatás, gyermekvédelem az online térben, dezinformáció, túlhasználat.

Étkezési térítési díj kedvezmények

2018.09.10.

2015. szeptember 01-től a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvény szerint a szülő az alábbi jogcímeken veheti igénybe gyermeke után a 100%-os normatív kedvezményt, azaz az óvoda ingyenes étkezést biztosít, ha a gyermek: