AKTUÁLIS HÍREINK

Étkezési díjak megfizetése

Vecsés Város Önkormányzata 2020. novemberétől lehetőséget biztosít az ebédpénz ÁTUTALÁSSAL történő kiegyenlítésére, egyúttal a készpénzes fizetés megszűnik.

Az ebédszámlákat 1.-je és 5.-e között fogjuk kiosztani a csoportokban, melyet 15.-ig lesz lehetőségük kiegyenlíteni.

Fontos, hogy a közlemény rovatba a számla sorszámát és a gyermek nevét is fel kell tüntetni. Kérjük, hogy a számlán szereplő pontos összeget utalják kerekítés nélkül a számlán szereplő számlaszámra. Kérjük, hogy amennyiben több gyermeke is az óvodánkba jár, az utalást gyerekenként rendezze. Minden intézménynek (Pl: másik óvoda, iskola) más számlaszáma van, ezt is vegyék figyelembe.

Az étkezés lemondását az ovi.lemondas@gmail címen tudják megtenni, melyek a következő havi számlából kerülnek levonásra.

Kovács Mónika óvodatitkár